Do pobrania

Blog - publikacje i poradniki

 • 27.06.2017

  Zapobiegamy upadkom!

  Ten, kto nie przemyślał zakupu płytek lub niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że musiał korzystać z podłogi, która była bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia, ten wie, jak wiele strachu można się najeść w takiej sytuacji. Ci... więcej »

 • 15.06.2017

  Czasem za kratami najbezpieczniej!

  Przygotowując swój obiekt do otwarcia, niezależnie od tego czy mówimy o zakładzie produkcyjnym czy sklepie, przyjdzie moment, kiedy będziemy musieli zastanowić się nad odpowiednimi wycieraczkami. Oferta wycieraczek systemowych jest naprawdę... więcej »

 • 14.06.2017

  Stojąc przed wycieraczkowym wyborem

  Czasy kapitalizmu przyniosły konsumentom bardzo wiele możliwości i opcji do wyboru. Zdecydowana większość rynków jest na tyle nasycona, że można wybierać wśród bardzo wielu usług oraz produktów w wielu wariantach. Produkty luksusowe st... więcej »

 • 08.06.2017

  Profesjonalizm jest zaraźliwy?

  Jednym z kryteriów profesjonalizmu jest zasada renomy, która za profesjonalne uznaje te podmioty mogące pochwalić się nie tylko zadowolonymi klientami, ale również wspólną pracą całego zespołu nad sukcesem firmy. "Profesjonalizm" stał s... więcej »

 • 05.06.2017

  Nie możesz znaleźć wycieraczki? Pomożemy!

  Czasem potrzebujemy czegoś, co wydaje nam się nie istnieć. Intensywnie zastanawiamy się co z tym fantem zrobić, kiedy okazuje się, że rozwiązanie było dokładnie przed nami, jest zupełnie bezproblemowe, atrakcyjne i szybkie do zrealizowani... więcej »

 • 31.05.2017

  Czy wycieraczka może "wpadać w oko"?

  Harley Davidson to marka, której nie trzeba nikomu przestawiać. Nie każdy jednak wie, że tak naprawdę produkty tej firmy były od początku swojego istnienia nie tylko ciężkie, ale również stosunkowo powolne. Jednak marka kojarzona jest z w... więcej »

 • 29.05.2017

  Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć!

  Z psychologicznego punktu widzenia pierwsze wrażenie w znacznym stopniu determinuje nasze myślenie o tym, co widzimy i często trudno później zmienić nam tak impulsywnie i często podświadomie wyrobioną opinię.  Tym samym przy każdym kolej... więcej »

 • 26.05.2017

  Niezawodny zawodnik: wycieraczki Clean Rubber

  Oferta profesjonalnych wycieraczek systemowych jest naprawdę bardzo szeroka i nie ma nic dziwnego w tym, że czasem trudno podjąć decyzję dotyczącą jednego, konkretnego modelu. Oczywiście mówimy o sytuacji, kiedy potrzebna j... więcej »

 • 16.05.2017

  Wielkie zadania małej wycieraczki!

  Bród, zimno, uszkodzenia mechaniczne, brak wolnych dni i prawa do urlopu. Mniej więcej tak przedstawiają się warunki pracy każdej wycieraczki zewnętrznej, której zadaniem jest ochrona wnętrza pomieszczenia przed którym została umieszczona.... więcej »

5