O firmie

Techem. Systemy Wycieraczek - lider wśród producentów wycieraczek

doswiadczenie-wycieraczki

Doświadczenie

Od 2001 roku zajmujemy się produkcją wycieraczek systemowych. Dzięki jasno określonym celom, jakości produktów i lojalności klientów osiągnęliśmy w ostatnich latach pozycję lidera. Obecnie jesteśmy największym producentem wycieraczek aluminiowych na rynku polskim.

dystrybucja-wycieraczki

Dystrybucja w Polsce i na świecie

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią /e-sklep/, za pomocą dystrybutorów, a także za pośrednictwem sklepów sieciowych /np. Komfort/. W 2012 r. rozpoczęliśmy eksport naszych produktów. W tej chwili jesteśmy obecni z naszymi wycieraczkami w 27 krajach i wciąż poszukujemy nowych partnerów handlowych.

klienci-wycieraczki

Klienci

Wśród naszych klientów znajdują się największe fi rmy budowlane, które doceniają jakość i wytrzymałość naszych produktów. Należą do nich m.in. Skanska, Strabag, Hochtief, Porr i Warbud. Wycieraczki reklamowe dostarczyliśmy do takich firm jak: Samsung, Volkswagen, Mazda czy Sony.

realizacje-wycieraczki

 

Nasze realizacje

W ciągu 10 lat nasze wycieraczki aluminiowe zostały zainstalowane w ponad 500 nowoczesnych obiektach w Polsce i za granicą. Wśród nich znalazły się największe centra handlowe, kompleksy biurowe, lotniska, aquaparki, hotele, apartamentowce, a także budynki Sejmu i Senatu.

o-firmie-wycieraczki

Jesteśmy częścią BP Techem Sp. z o.o. polskiej spółki, która od 1990 r. dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. W jej ramach funkcjonuje 8 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Uszczelnienia, Materiały ścierne, Oleje i Smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek oraz Logistyka i Magazynowanie. Firma zatrudnia ponad 130 osób i sprzedaje swoje produkty w 27 krajach. Kapitał zakładowy wynosi 16,61 mln zł.


Nasze projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich >>