Logo Maty

Logo Maty

wytrzymałość
czyszczenie obuwia
odporność
na zgniatanie
pranie
w pralce
pochłanianie wody

Wycieraczki reklamowe z logo doskonale sprawdzą się jako stały element wystroju w miejscu sprzedaży. Dzięki bardzo dobrej wytrzymałości i funkcji czyszczenia obuwia, dodatkowo wspomagają utrzymanie pomieszczenia w czystości.

Maty z logo wyprodukowane są z włókna nylonowego typu 6.6 drukowanego metodą Jet-Print.

Dzięki temu, że skręt włosa typu High-Twist jest termicznie utrwalany, powierzchnia jest odporna na zgniatanie i doskonale absorbuje zanieczyszczenia.

Spód może posiadać specjalne wypustki ściśle przylegające do podłoża. Maty logo zakończone są wzmocnionymi gumowymi rantami, które zapobiegają podwijaniu się brzegów.

 Sprawdź nasze realizacje >>

   
Materiał
  • włókno nylonowe typu 6.6 drukowane metodą Jet-Print
  • spód w 100% z gumy nitrylowej 
Zastosowanie stały element wystroju w miejscu sprzedaży
Odwzorowanie grafiki dobre
Sugerowany typ grafiki wektory
Czyszczenie obuwia tak
Wytrzymałość wysoka
Dostępne kolory

67 kolorów standardowych

wycieraczki-z-logo-kolory

Czyszczenie pranie w pralce (60 st.)
Wymiary • 40 x 60 cm
• 45 x 75 cm
• 60 x 90 cm
• 85 x 120 cm
• 85 x 150 cm
• 115 x 175 cm
• 115 x 200 cm
• 115 x 240 cm
• 150 x 240 cm
• 150 x 360 cm
• wymiar niestandardowy

 

 

Wycieraczki na zamówienie z logo - dlaczego warto zamówić je w naszym sklepie?

Jest wiele powodów, dla których kupno mat z logo w naszym sklepie okazuje się dobrym pomysłem. Wycieraczka z logo to produkt wysokiej jakości, który jest niezwykle wytrzymały, co potwierdzają nasze testy. Maty składające się na naszą ofertę sprzedażową są odporne na wszelkie zagniecenia. Utrzymanie w czystości maty logo jest bardzo proste, ponieważ bez większego problemu można wyprać ją w pralce. Dodatkowym atutem, jaki posiadają nasze wycieraczki logo to to, że doskonale chłoną wodę. Mata z logo firmy jest tworzona z uwzględnieniem wymagań klienta. Tworząc swoją wizualizację maty z logo, możesz wybrać kolory tła oraz ewentualny wzór oraz odcień, w jakim ma zostać utrzymane logo firmy na wycieraczce. Zamawiając maty z logo w naszym sklepie można też dobrać wymiar, jaki ma mieć wycieraczka. Istnieje możliwość kupna logo maty w niestandardowym wymiarze, co dla niektórych klientów okazuje się dużym plusem. O więcej szczegółów można zapytać nas, nawiązując z nami kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

Maty wejściowe - dodatkowe zalety zastosowania logo mat

Mata z logiem firmy to doskonałe rozwiązanie, które w świetny sposób spełnia funkcję marketingową. Warto zdawać sobie także sprawę z tego, iż maty z logiem firmy świetnie utrwalają w pamięci klientów znaki towarowe i w ciekawy sposób kreują wizerunek firmy.

Nazwy własne znajdujące się na poszczególnej macie, a więc np. logo firmy powinny występować w wystarczająco wysokiej rozdzielczości. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, np. dotyczących tego, czy nasze maty są odporne na promieniowanie UV, jaka jest ich wytrzymałość, materiał czy też odwzorowanie grafiki - zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie. Pamiętajmy o tym, iż takiego typu maty są zwykle wystawiane na zewnątrz budynku, dlatego też warto aby pod względem wizualnym prezentowały się one jak najbardziej korzystnie.

Jeśli nie zainteresowała Cię nasza oferta na maty, sprawdź wycieraczki do przedpokoju, jak i wycieraczki obiektowe. Z pewnością znajdzie się wycieraczka przed drzwi, która spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów!

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa