Mata ażurowa

Mata ażurowa

Mata ażurowa charakteryzuje się wyjątkową trwałością i dużą odpornością na ścieranie oraz zmiany temperatury. Dobrze czyści obuwie.

To wycieraczka zewnętrzna wykonana z naturalnej gumy bez dodatku wypełniaczy. Specjalnie uformowany spód daje naturalny drenaż.

Aby zwiększyć skuteczność czyszczenia można zastosować dodatkowe szczoteczki czyszczące w kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym, szarym i czarnym.

 

Wybieranie poszczególnych elementów mniej lub bardziej przydatnych do naszego domu to wbrew pozorom nie lada wyzwanie. Odpowiednie dopasowanie zarówno do rozmiarów pomieszczenia jak i jego wizualności jest naprawdę ważne. Nasza strona internetowa oferuje wiele ciekawych produktów, które można dopasować do swoich indywidualnych preferencji. Wśród nich są takie, które cieszą naprawdę dużą popularnością. Bez problemu można znaleźć takie oferty jak maty gumowe przemysłowe a więc mata gumowa ażurowa.

Czym charakteryzują się maty ażurowe?

Mata gumowa z rolki jest wykonana z wysokiej jakości gumy, dlatego też jeśli chcesz zdecydować się na maty ażurowe, wówczas musisz wiedzieć, że ich jakość pozwoli Ci na korzystanie z nich przez dłuższy czas. Dzięki wielozadaniowości jaką posiadają maty gumowe z rolki możemy je zastosować w wielu miejscach i przeznaczyć do poszczególnych zadań. Na naszej stronie możesz znaleźć gumowe maty ażurowe w różnych kolorach i wymiarach tworzonych na zamówienie. Oprócz takiego produktu jak mata ażurowa, która potrafi się ciekawie prezentować, możesz wybrać takie oferty jak piękne dywany do salonu, stopnie stalowe, dywanik do kuchni, maty dezynfekujące.

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa