Blog - publikacje i poradniki

Niezawodny zawodnik: wycieraczki Clean Rubber

26 maja 2017 godz. 13:07

Niezawodny zawodnik: wycieraczki Clean Rubber

Oferta profesjonalnych wycieraczek systemowych jest naprawdę bardzo szeroka i nie ma nic dziwnego w tym, że czasem trudno podjąć decyzję dotyczącą jednego, konkretnego modelu. Oczywiście mówimy o sytuacji, kiedy potrzebna jest standardowa, ale przede wszystkim niezawodna wycieraczka wysokiej klasy. Na szczęście istnieją również „pewniaki”, które świetnie sprawdzą się w standardowych obiektach, nie tylko spełniając oczekiwania nabywców, ale również bardzo pozytywnie ich zaskakując swoją trwałością, jakością wykonania oraz specyfikacją. Jedną z takich propozycji jest wycieraczka Clean Rubber z gumowym wkładem.

Ta wycieraczka na pewno zainteresuje właścicieli obiektów, do których każdego dnia wchodzi i wychodzi naprawdę wielu interesantów, ponieważ świetnie sobie radzi w miejscach o intensywnym natężeniu ruchu. Clean Rubber będzie dbała o powierzchnie, które znajdują się wewnątrz przez cały rok, niezależnie od temperatury. W związku z tym, że jej specyfikacja pozwala na korzystanie z jej właściwości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków jej wytrzymałość na temperatury obejmuje zakres od -40oC aż do +70oC. Świetnie sprawdzi się również w obiektach stricte handlowych (np. marketach), ponieważ jej wytrzymałość pozwala nie tylko na duże natężenie ruchu pieszych, ale także wózków niezbędnych do transportu oraz wózków sklepowych. Dlatego właśnie wycieraczki Clean Rubber cechuje bardzo duża wytrzymałość mechaniczna. Są również odporne na wilgoć oraz korozję.

Dużym udogodnieniem jest też możliwość ich rolowania, dzięki czemu można w łatwy sposób usunąć nagromadzony brud zarówno spod samej wycieraczki, jak i jej wpustów. Ten rodzaj wycieraczek zapewnia również bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy z niej korzystają, dzięki klasie przeciwpoślizgowej na poziomie R12. Wspomniana wcześniej wytrzymałość zapewnia długotrwałe działanie wycieraczki bez pojawienia się wgnieceń, czy wytartych miejsc, niezależnie od tego, w jakich warunkach musi spełniać swoje zadanie na co dzień. Jest to doskonały wybór właśnie dla tych, którzy szukają niezawodnego, standardowego modelu, który zapewni ich gościom/klientom/interesantom komfort korzystania z niej, czyste powierzchnie wewnątrz pomieszczeń oraz trwałość.

 

Imponująca specyfikacja

W zakresie specyfikacji interesującymi informacjami na pewno będą: wysokość wycieraczki, jej wymiary, kolory oraz możliwość montażu.

Wycieraczka dostępna jest w trzech wysokościach: 12, 17 i 22 mm, natomiast wymiary zależą już jedynie od potrzeb zamawiającego, ponieważ produkuje się je na zamówienie. Dostępne kolory to szary, brązowy oraz klasyczna czerń:

related

Dostępne kolory wycieraczek Clean Rubber

Wycieraczki Clean Rubber można montować zarówno we wpuście, który posiada odpowiednią głębokość, jak również na podłożu, gdzie znajduje się profilowana rama aluminiowa. W czasie montażu całość wycieraczki jest połączona za pomocą lin stalowych, które są odporne na rdzę.

Clean Rubber to idealna inwestycja tam, gdzie potrzebny jest niezawodny i profesjonalny produkt. 

 

 << Wróć do spisu artykułów