Blog - publikacje i poradniki

Nie możesz znaleźć wycieraczki? Pomożemy!

5 czerwca 2017 godz. 09:14

Nie możesz znaleźć wycieraczki? Pomożemy!

Czasem potrzebujemy czegoś, co wydaje nam się nie istnieć. Intensywnie zastanawiamy się co z tym fantem zrobić, kiedy okazuje się, że rozwiązanie było dokładnie przed nami, jest zupełnie bezproblemowe, atrakcyjne i szybkie do zrealizowania. Dokładnie tak dzieje się ze wszystkimi klientami, którzy poszukują profesjonalnych wycieraczek o niestandardowej specyfikacji. Wystarczy zaznajomić się z tematem zamówień indywidualnych i uznać problem za nie wymagający dalszej uwagi.

Nie inaczej ma się sprawa w przypadku poszukiwania wycieraczki idealnej. Zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebna nam wycieraczka systemowa, która nie tylko będzie spełniała określone oczekiwania, ale również jej wymiar nie będzie należał do standardowych. W ofercie na zamówienie znajdują się: wycieraczki Monokolor, Iron Horse oraz wycieraczki z logo.

Pierwsze z wymienionych to doskonałe jakościowo jednokolorowe wycieraczki, które doskonale pochłaniają zarówno wodę, jak i kurz i brud. Z pewnością największy wpływ ma na to materiał z którego zostały wykonane, czyli: włókno nylonowe i guma, z której wykonano spód wycieraczki. Gatunek Iron Horse wykonany jest również z włókna nylonowego, a jego spód w całości z niezawodnej i niezwykle funkcjonalnej gumy nitrylowej. Podobnie jak wycieraczki Monokolor również Iron Horse może się pochwalić bardzo dużą pochłanialnością i wody i zanieczyszczeń nawet na poziomie: 6 l/m2 w przypadku wody i 4 kg/m2 jeżeli chodzi o kurz i brud. Wycieraczki z logo świetnie sprawdzają się nie tylko jako zabezpieczenie powierzchni, ale również dodatkowa, widowiskowa reklama firmy.

 

Co dalej?

Jeżeli mamy już pewność co do tego, jaki konkretnie produkt będzie nam potrzebny oraz jak będzie wyglądać jego specyfikacja i przyszłe zadania mamy do wyboru dwie opcje: możemy skorzystać z formularza kontaktowego lub zakładki Wycieraczki na zamówienie, która znajduje się w menu sklepu internetowego Techem.

 

related

  Formularz do szybkich zapytań i wycen - kliknij aby przejść

 

W przypadku pierwszej opcji należy dokładnie opisać wycieraczki, których poszukujemy, a doświadczeni sprzedawcy znajdą odpowiedni dla nas produkt. W drugim przypadku wystarczy po prostu przejrzeć propozycje wycieraczek na zamówienie, o których wspomniano wcześniej.

Dokłądamy wszelkich starań, żeby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany ofertą, jednak warto pamiętać, że zamówienia indywidualne rządzą się swoimi prawami. Standardowe produkty są dostępne w magazynach a wycieraczki, które zamawiane są indywidualne produkowane są dopiero wtedy, kiedy klient złoży i potwierdzi swoje zamówienie. Stąd też czas dostawy będzie nieco dłuższy niż w przypadku standardowego zamówienia i najczęściej wynosi ok. 15 dni roboczych.

Warto dodać w tym miejscu, że wszystkie zamówienia, których wartość wynosi więcej niż 501 zł brutto są objęte darmową wysyłką!

 

 << Wróć do spisu artykułów