Produkty

Systemowe wycieraczki wejściowe i obiektowe

Jesteśmy producentem najwyższej jakości wycieraczek wejściowych i mat podłogowych, zabezpieczających wszelkiego typu wejścia do budynków przed wnoszonymi na obuwiu zabrudzeniami.

Wycieraczki i maty wejściowe zainstalowane w centrach handlowych, kompleksach biurowych i obiektach publicznych powinna cechować nie tylko wysoka skuteczność czyszczenia, ale też trwałość, odporność na wilgoć i korozję, czy całoroczne wahania temperatur.

Zanieczyszczenia, które dostają się do budynków w szybkim tempie niszczą posadzki i wykładziny dywanowe, natomiasta kurz wpływa na awaryjność sprzętu komputerowego i nie jest obojętny dla zdrowia pracowników, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie wycieraczek systemowych na wymiar i mat podłogowych.


 

Stosując odpowiednie wycieraczki systemowe na wymiar i maty wejściowe możemy w 80% ograniczyć ilość piasku, błota i kurzu wnoszonych do wewnątrz i tym samym zmniejszyć koszty utrzymania obiektu, konserwacji i renowacji podłóg.

Fakty:

  • 90% zanieczyszczeń jest wnoszonych do budynku z zewnątrz
  • koszty usuwania zanieczyszczeń (sprzątanie codzienne) wynoszą średnio od 2 do 10 zł/m² miesięcznie,
  • wykładziny systematycznie brudzone przez kurz, piasek i wodę szybko się zużywają,
  • wnoszenie na marmurowe lub granitowe posadzki wody oraz innych zanieczyszczeń (drobiny piachu) powoduje szybkie zużycie powłok ochronnych,
  • śliskie podłogi zwiększają ryzyko wypadków i ewentualnych roczczeń o odszkodowania
  • osadzający się na urządzeniach elektrycznych i elektronicznych kurz powoduje spadek ich wydajności i większą awaryjność.

Efektywny system wycieraczek aluminiowych powinien być uwzględniony już we wczesnej fazie projektowania wnętrz.

Optymalne rozwiązania. 3-strefowa ochrona nawierzchni

Prawidłowy system wycieraczek podlogowych powinien składać się z co najmniej dwóch części. Są to:

  • wycieraczki zewnętrzne - przeznaczone do usuwania grubych zanieczyszczeń, np. błoto, śnieg itp.
  • wycieraczki i maty wewnętrzne - do osuszania butów i absorpcji piasku oraz drobnych zanieczyszczeń.

 

zabrudzenie3

Najbardziej efektywny system wycieraczek składa się z 3 stref. Pierwsza i druga strefa odpowiada za zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak błoto, śnieg oraz piach. Trzecia strefa zatrzymuje przedewszystkim wilgoć, ale jest równie istotna bo zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega poślizgnięciom.

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa