Kraty stalowe

Kraty stalowe

krata-stalowa-wycieraczka

Kraty stalowe, ocynkowane ogniowo wg normy DIN 50976. Płaskownik nośny i pręt seratowany bardzo dobrze czyszczą obuwie i koła wózków sklepowych, a także mają własności antypoślizgowe. Otwarta konstrukcja krat pozwala na magazynowanie dużej ilości piasku i błota.

Wycieraczki na bazie krat stalowych można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Solidna konstrukcja nośna pozwala na stosowanie krat w fabrykach i magazynach, gdzie mamy doczynienia z intensywnym ruchem wózków towarowych.

Szczególnie polecamy zastosowanie krat stalowych do wejść w sklepach wielkopowierzchniowych o dużej przepustowości.

 

Kraty stalowe - z jakich powodów warto je zakupić w naszym sklepie?

Produkt, jakim jest kratka stalowa widnieje w naszej ofercie sprzedażowej. Stalowe kraty mogą być zamontowane na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Oznacza to, że zastosowanie krat pomostowych jest dowolne. Jedną z zalet, którą można przypisać do krat pomostowych z pewnością jest to, że ich konstrukcja jest niezwykle solidna. Dzięki temu można spokojnie zainstalować je w dowolnym miejscu. Najczęściej kraty pomostowe są wykorzystywane w magazynach i fabrykach. Krata stalowa swoje zastosowanie znajduje również w wejściach sklepowych lub budynkach mieszkalnych. Bowiem kraty pomostowe doskonale czyszczą obuwie, jak i koła wózków sklepowych. Kraty pomostowe możesz zamówić u nas, indywidualnie dobierając rozmiar. Na życzenie klienta kratownica stalowa może zostać dostosowana pod względem rozmiaru oczek, jaki mają posiadać kraty. Jesteśmy w stanie wykonać np. stopnie stalowe. Zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących zamówienia. Istnieje również możliwość nawiązania kontaktu poprzez formularz, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Z wielką przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde zadane przez Ciebie pytanie.

Nasza firma Techem wycieraczki posiada w wielu wzorach, jak i rozmiarach. Mogą to być przykładowo wycieraczki na zamówienie, duza wycieraczka do przedpokoju, jak i chodniki do przedpokoju podgumowane. Sprawdź też ofertę na produkt, jakim jest wycieraczka pod drzwi zewnętrzne. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa