Maty dezynfekcyjne

Maty dezynfekcyjne

Maty dezynfekcyjne to niezbędny element wyposażenia szpitali, placówek medycznych i obiektów użyteczności publicznej w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19). Są szczególnie polecanym wyposażeniem laboratoriów, ponieważ stanowią dodatkowe narzędzie w walce z różnego rodzaju patogenami, takimi jak bakterie, wirusy czy grzyby. Stosowane także w zakładach przetwórstwa spożywczego (masarnie, rzeźnie itp.) oraz wszędzie tam, gdzie należy ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków.

Maty dezynfekcyjne zapobiegają dostawaniu się zanieczyszczeń stałych i ciekłych, poprzez ich absorbcję. Runo wycieraczki odporne jest na zgniatanie, a jej ranty zapobiegają podwijaniu się brzegów. Spód maty wykonany z gumy nitrylowej (bez pamięci materiałowej) ze specjalnymi wypustkami ściśle przylega do powierzchni.

Maty dezynfekcyjne to dodatkowe rozwiązanie (oprócz maseczek ochronnych i mycia rąk), które może pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Dzięki swym właściwościom uniemożliwiają wnoszenie niechcianych patogenów do pomieszczeń.

By dezynfekcja była skuteczna, matę należy spryskać odpowiednim środkiem dezynfekcyjnym np. Topax firmy Ecolab. Czynność tę należy powtarzać codziennie, aby zachować odpowiednią wilgotność maty.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mat dezynfekcyjnych? Skontaktuj się z nami >

 

 

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa*