Wycieraczki zewnętrzne

Maty i wycieraczki zewnętrzne

Wycieraczki systemowe zewnętrzne i maty wejściowe zainstalowane w centrach handlowych, kompleksach biurowych i obiektach publicznych powinna cechować nie tylko wysoka skuteczność czyszczenia, ale też trwałość, odporność na wilgoć i korozję, czy całoroczne wahania temperatur.

W naszej ofercie znajdują się wielokolorowe, gumowe maty ażurowe z opcjonalnymi szczoteczkami czyszczącymi, jak i bardziej zaawansowane technicznie wycieraczki w profilach aluminiowych w wersji z wkładem gumowym, szczotkowym, lub łączonym gumowo-szczotkowym. 

Wycieraczka systemowa zewnętrzna daje duże możliwości modyfikacji i dopasowania do potrzeb klienta. Oferujemy różne kolory wkładów czyszczących, wysokości profili oraz wielkość i kształt dostosowany do potrzeb Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem i parametrami poszczególnych rozwiązań.

 


Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa