Foto Maty

Foto Maty

paleta 2100 kolorów
wysoka
jakość druku
odporność
na zgniatanie
pranie
w pralce
pochłanianie wody

Wycieraczki reklamowe Foto Maty charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością odwzorowanego obrazu. Dotyczy to zarówno fotografii jak i grafiki wektorowej. Są przeznaczone do wsparcia sprzedaży w czasie krótkotrwałych promocji np. przy wprowadzaniu nowego produktu.

Foto Maty pełnią funkcje reklamowe, bez funkcji czyszczenia obuwia. Doskonale sprawdzą się:

  • w punktach sprzedaży,
  • na różnorodnych wydarzeniach,
  • jako reklama.

Sprawdź nasze realizacje >> 

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele niezwykle ciekawych oraz przydatnych produktów. Wśród nich jest taki, który cieszy się naprawdę dużą popularnością. Mowa tu o produkcie takim jak foto mata. Warto wiedzieć, że różnorodne wycieraczki czy też właśnie foto maty to wbrew pozorom niezwykle funkcjonalne produkty. Jeśli interesuje Cię tego rodzaju produkt, zachęcamy do przeczytania dalszej części tekstu.

Czym charakteryzuje się foto mata? Przede wszystkim warto wiedzieć, że foto mata stosowana jest w celu reklamowym. Jej głównym zadaniem jest wsparcie sprzedaży w czasie różnorodnych promocji, kiedy np. wprowadzany jest na rynek nowy produkt. Dzięki różnorodnym kolorom i wzorom możemy zobaczyć ciekawe projekty i tym samym pomysły na ich zastosowanie. Warto wiedzieć, że produkt jakim jest foto mata jest doskonałym narzędziem wspierania marketingu. Stosowana i praktykowana przez wielu ludzi cieszy się dużą popularnością i jest niezwykle doceniana. Niezależnie od tego, z jakim rodzajem wycieraczki mamy do czynienia i w jaki sposób została stworzona, największym jej wyróżnikiem jest logo poszczególnej firmy czy też konkretnego, reklamowanego wydarzenia. Największą zaletą tego produktu jest bez wątpienia wielorakość zastosowań, dzięki czemu nierzadko staje się doskonałą alternatywą w wielu przypadkach. Jeśli interesuje Cię taka reklamowa wycieraczka, wówczas zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert, pośród których można znaleźć takie propozycje jak np. mata dezynfekcyjna, chodniki dywanowe, maty antyzmęczeniowe, wycieraczki systemowe aluminiowe czy też najlepsze wycieraczki. Zapraszamy!

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa