Blog - publikacje i poradniki

Stojąc przed wycieraczkowym wyborem

14 czerwca 2017 godz. 11:15

Stojąc przed wycieraczkowym wyborem

Czasy kapitalizmu przyniosły konsumentom bardzo wiele możliwości i opcji do wyboru. Zdecydowana większość rynków jest na tyle nasycona, że można wybierać wśród bardzo wielu usług oraz produktów w wielu wariantach. Produkty luksusowe stały się bardziej dostępne, a w poszukiwaniu profesjonalnych ofert z różnych branży możemy wybrać się do najbliższego marketu i tam również znajdziemy wysokiej klasy propozycje. Z jednej strony to ogromne ułatwienie, z drugiej również pewne wyzwanie. Nie znając branży trudno czasem podjąć decyzję, która z ofert będzie dla nas najlepsza i najbardziej optymalna. W jaki sposób radzić sobie z tym problemem?

 

Przede wszystkim rozpocząć poszukiwania odpowiedniej wycieraczki od dokładnego skonkretyzowania potrzeb. Jeżeli potrzebujemy wycieraczki, która będzie wewnątrz budynku jedynie przed drzwiami biura lub pomieszczenia gospodarczego, czy po prostu szukamy wycieraczki do domu istotna będzie na pewno jej jakość, ale przede wszystkim jednak wizualna atrakcyjność. Inaczej będzie jednak w przypadku profesjonalnej wycieraczki systemowej, która będzie narażona na setki „tąpnięć” dziennie. Dobrze jest zaznajomić się z tematem, ponieważ zarówno maty i wycieraczki zewnętrzne, jak i wewnętrzne mają swoje rodzaje o dodatkowo różnych właściwościach.

To, czy wycieraczka będzie wykonana z aluminium, gumy czy specjalnego włókna również będzie mieć istotne znaczenie. Ustalenie potrzeb, wymiaru oraz typu wycieraczki będzie pierwszym krokiem do tego, aby znaleźć odpowiedni produkt.

 

Jak znaleźć producenta, który spełni nasze oczekiwania?

Wbrew pozorom bardzo prosto. Najlepszą rekomendacją jest staż na rynku, opinie klientów oraz to, jak dużą sieć dystrybucji prowadzi firma. Wycieraczki firmy Techem nie są dostępne jedynie w sklepie internetowym, ale można je również znaleźć w sklepach sieciowych oferujących tego rodzaju produkty, m.in. np. w popularnej sieci Komfort.

 

related

 

Firma posiada również sieć partnerów handlowych dzięki których wycieraczki systemowe są dostępne się już w 20 krajach. Jakość jest zdecydowanie priorytetem zwłaszcza w przypadku produktów, których zadanie jest naprawdę istotne.

Dobrze dobrana wycieraczka systemowa nie tylko zapobiega brudzeniu się powierzchni, ale ma również bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają. Czasem firmy, zwłaszcza młode poszukując systemowych wycieraczek sugerują się jedynie ceną. Jest to jedno z najbardziej błędnych założeń, co zresztą doskonale obrazuje powiedzenie, że „chytry dwa razy traci”...

Wycieraczka systemowa musi być nie tylko świetna jakościowo, ale również trwała. Tego rodzaju zakup zawsze musi być traktowany jako inwestycja na przyszłość, która oszczędzi nam dodatkowych kosztów (głównie sprzątania). Oczekiwanie trwałego produktu za jedną trzecią ceny wyjściowej większości propozycji na rynku zawsze rozczarowuje i generuje kolejne wydatki. Warto mieć to na uwadze poszukując solidnych wycieraczek systemowych, które mają służyć w obiektach o dużym natężeniu ruchu przez wiele, wiele lat. 

 

 << Wróć do spisu artykułów