Wycieraczki aluminiowe

Wycieraczki aluminiowe

Duże natężenie ruchu pieszych oraz wymóg zachowania dobrej harmonii przestrzeni, to właściwe miejsce dla zastosowania wyjątkowo trwałych i estetycznych wycieraczek systemowych.

Produkowane przez BP Techem wycieraczki obiektowe zapewniają czystość i bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość i estetyka. Doskonale sprawdzą się w obiektach publicznych - centrach handlowych, biurach, urzędach, hotelach czy szpitalach – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wycieraczki aluminiowe są łatwe w utrzymaniu - można je czyścić na sucho (odkurzaczem), maszynami czyszczącymi na mokro, czy  myjkami wysokociśnieniowymi.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.*