Aktualności

Hotel Nosalowy Park

5 grudnia 2019 godz. 09:18

Hotel Nosalowy Park

Hotel Nosalowy Park to nowa, unikalna odsłona słynnej willi Marilor.  Estetyka pięciogwiazdkowego hotelu Nosalowy Park czerpie inspirację z charakterystycznego dla XX-lecia międzywojennego stylu Art Deco.

We wszystkich działaniach Nosalowy Park czerpie inspirację z sukcesów Zakopanego, by stworzyć elegancką, nowoczesną przestrzeń z charakterem i docenić potrzeby swoich gości.

 Hotel Nosalowy Park to miejsce pełne inspiracji - zaprojektowane, aby łamać konwenanse, zachowując jednocześnie elegancję i szyk - to właśnie tutaj historia spotyka się z nowoczesnością.

W zabytkowej części hotelu Nosalowy Park powstaje unikatowa na skalę Polski autorska restauracja Heart by Amaro  Wojciecha Modesta Amaro, najbardziej utytułowanego polskiego szefa kuchni. Miejsce to, będzie przede wszystkim otwartym domem, do którego mistrz kuchni zaprasza każdego, kto chce poznać jego osobiste, wybrane przez lata poszukiwań przepisy na definicję „pyszności”. To kuchnia stworzona z miłości do ludzi, szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr.