Clean Eco Ryps (ECONYL®)

Clean Eco Ryps (wkład tekstylny z ECONYLU®)

Clean Eco Ryps to wycieraczki aluminiowe z ekologicznym wkładem tekstylnym, wyprodukowanym z materiału o nazwie ECONYL®.

ECONYL® to rodzaj nylonu, który został otrzymany w wyniku recyklingu odpadów nylonowych, takich jak skrawki tkanin, stare dywany, sieci rybackie i nylon przemysłowy. Te materiały są zbierane i poddawane skomplikowanemu procesowi recyklingu, który przywraca je do pierwotnej czystości. W wyniku tego procesu powstaje materiał o identycznych właściwościach jak oryginalny nylon, ale z minimalnym wpływem na środowisko.

Wybierając wycieraczki CLEAN ECO RYPS przyczyniasz się do redukcji ilości odpadów nylonowych, które trafiają na składowiska i zanieczyszczają naszą planetę. Dodatkowo spody naszych wkładów tekstylnych oparte są na formule CLARO i nie zawierają PVC ani plastyfikatorów. W czasie ich produkcji zużywa się o 30% mniej energii i emituje o 15% mniej gazów cieplarnianych. Dzięki czemu są one bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku niż tradycyjne podkłady z PVC, a jednocześnie trwalsze i bardziej elastyczne.

Wycieraczki aluminiowe z wkładem tekstylnym Clean Eco Ryps dzięki wyjątkowym właściwościom absorbującym wilgoć pomagają utrzymać czystość i bezpieczeństwo w strefie wejściowej, dlatego doskonale sprawdzają się w zastosowaniach komercyjnych, czyli przy wejściu do lokali użytkowych, biur, klatek schodowych i wind. Produkt oferowany jest w 3 kolorach nawiązujących do odcieni naturalnych kamieni. Mieszanka matowych i błyszczących włókien doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Wycieraczki obiektowe łączone przy pomocy nierdzewnych lin stalowych. Przeznaczone do wejść o dużym natężeniu ruchu pieszych oraz ręcznych wózków transportowych i sklepowych (wys. 22 mm i 27 mm) – wyłącznie do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Ulotka produktowa: POBIERZ

 

 

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa