Wycieraczki zewnętrzne

Maty i wycieraczki zewnętrzne

Wycieraczki i maty wejściowe zainstalowane w centrach handlowych, kompleksach biurowych i obiektach publicznych powinna cechować nie tylko wysoka skuteczność czyszczenia, ale też trwałość, odporność na wilgoć i korozję, czy całoroczne wahania temperatur.

W ofercie firmy BP Techem znajdują się wielokolorowe, gumowe maty ażurowe z opcjonalnymi szczoteczkami czyszczącymi, jak i bardziej zaawansowane technicznie wycieraczki w profilach aluminiowych w wersji z wkładem gumowym, szczotkowym, lub łączonym gumowo-szczotkowym. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem i parametrami poszczególnych rozwiązań.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.*