Wycieraczki wewnętrzne

Maty i wycieraczki wewnętrzne

Czystość, bezpieczeństwo i estetyka - to główne cechy jakie powinny spełniać maty i wycieraczki wewnętrzne. Zbierając kurz, piasek, błoto i śnieg ograniczą koszty sprzątania obiektu i zużycia powierzchni podłóg. Zabezpieczą też przed przypadkowym poślizgnięciem na mokrej powierzchni.

Trwałość i wysokie walory estetyczne naszych wycieraczek zapewnia zastosowanie gumy nitrylowej oraz specjalnych włókien nylonowych. Możliwość wyboru z palety nawet 20 kolorów i indywidualnych wymiarów mat pozwala dopasować je do dowolnego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami oraz charakterystyką techniczną mat i wycieraczek dedykowanych dla wnętrz.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.*