Wycieraczki wewnętrzne

Maty i wycieraczki wewnętrzne

Czystość, bezpieczeństwo i estetyka - to główne cechy jakie powinny spełniać maty i wycieraczki wewnętrzne. Zbierając kurz, piasek, błoto i śnieg ograniczą koszty sprzątania obiektu i zużycia powierzchni podłóg. Zabezpieczą też przed przypadkowym poślizgnięciem na mokrej powierzchni.

Trwałość i wysokie walory estetyczne naszych wycieraczek zapewnia zastosowanie gumy nitrylowej oraz specjalnych włókien nylonowych. Możliwość wyboru z palety nawet 20 kolorów i indywidualnych wymiarów mat pozwala dopasować je do dowolnego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami oraz charakterystyką techniczną mat i wycieraczek dedykowanych dla wnętrz.


Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa