Preparat antypoślizgowy

Preparat antypoślizgowy

Preparat antypoślizgowy - kwasowy środek do zabezpieczania powierzchni kamiennych i ceramicznych. Mikroskopijnie trawi powierzchnię. Jedno położenie powłoki czyni podłogę nieśliską, zarówno gdy jest ona sucha, a także gdy jest mokra.

Reaguje z powierzchnią podłogi, delikatnie zmieniając jej strukturę i czyniąc ją nieśliską na minimum 3 lata. Do użytku i na zewnątrz budynków.

Typowe miejsca zastosowania to: restauracje, supermarkety, szpitale, centra handlowe, banki, hotele i kluby gimnastyczne. 

 

 

 

 

 

 

 

 


SPOSÓB UŻYCIA:

  • nierozcieńczony preparat antypoślizgowy rozprowadzić na powierzchni utrzymując ją przez ok. 1 h w stanie wilgotnym
  • po tym czasie zmyć preparat dużą ilością wody


UWAGA: Należy zawsze przeprowadzić próbę na niewielkim kawałku powierzchni w mało widocznym miejscu - preparat może zmatowić powierzchnię lub ją nieznacznie odbarwić. Po zaakceptowaniu rezultatu przez zleceniodawcę, można przystąpić do prac nad całą powierzchnią.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa*