Preparat antypoślizgowy

Preparat antypoślizgowy

Preparat antypoślizgowy - kwasowy środek do zabezpieczania powierzchni kamiennych i ceramicznych. Mikroskopijnie trawi powierzchnię. Jedno położenie powłoki czyni podłogę nieśliską, zarówno gdy jest ona sucha, a także gdy jest mokra.

Reaguje z powierzchnią podłogi, delikatnie zmieniając jej strukturę i czyniąc ją nieśliską na minimum 3 lata. Do użytku i na zewnątrz budynków.

Typowe miejsca zastosowania to: restauracje, supermarkety, szpitale, centra handlowe, banki, hotele i kluby gimnastyczne. 

 

 

 

 

 

 

 

 


SPOSÓB UŻYCIA:

  • nierozcieńczony preparat antypoślizgowy rozprowadzić na powierzchni utrzymując ją przez ok. 1 h w stanie wilgotnym
  • po tym czasie zmyć preparat dużą ilością wody


UWAGA: Należy zawsze przeprowadzić próbę na niewielkim kawałku powierzchni w mało widocznym miejscu - preparat może zmatowić powierzchnię lub ją nieznacznie odbarwić. Po zaakceptowaniu rezultatu przez zleceniodawcę, można przystąpić do prac nad całą powierzchnią.

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.*