Montaż i konserwacja

Montaż i konserwacja

SPOSOBY MONTAŻU CLEAN SYSTEM

W zależności od obiektu, a także naszych naszych potrzeb, istnieje możliwość montowania wycieraczek systemowych CLEAN SYSTEM na dwa sposoby. Są to:

  • rama wpustowa,
  • profil najazdowy.

W zależności od wybranego sposobu, należy kierować się poniższymi zaleceniami.

 

EKSPLOATACJA I KONSERWACJA CLEAN SYSTEM

Wycieraczki systemowe CLEAN SYSTEM są odporne na działanie:

  • soli kuchennej,
  • środków rozpuszczających śnieg,
  • podstawowych środków chemicznych nie zawierających chloru.

W zależności od stopnia zabrudzenia wycieraczek, należy kierować się poniższymi zaleceniami.

 

UWAGA! Jeżeli mata składa się z kilku części, po zrolowaniu jej należy zebrać wszystkie blaszane łączniki. Po zakończeniu czyszczenia, łączniki powinny być umieszczone w miejscach, w których znajdowały się przed zrolowaniem maty (odległości między łącznikami nie powinny być większe niż 1 m).

Okresowo wycieraczkę należy czyścić na mokro używając urządzeń do czyszczenia dywanów (ekstraktorów) i środków chemicznych nie niszczących gumy i aluminium.

Zalecana częstotliwość czyszczenia: raz na dwa tygodnie lub częściej, w zależności od stopnia zabrudzenia i czynników atmosferycznych (deszcz lub śnieg).

Jeśli wycieraczki są bezpośrednio narażone na: wysoką wilgotność, niską temperaturę lub śnieg, należy użyć środków chemicznych roztapiających lód. Dzięki temu usuniemy ryzyko poślizgnięcia na śliskiej powierzchni.

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa