Montaż i konserwacja

Montaż i konserwacja

SPOSOBY MONTAŻU CLEAN SYSTEM

W zależności od obiektu, a także naszych naszych potrzeb, istnieje możliwość montowania wycieraczek systemowych CLEAN SYSTEM na dwa sposoby. Są to:

  • rama wpustowa,
  • profil najazdowy.

W zależności od wybranego sposobu, należy kierować się poniższymi zaleceniami.

 

EKSPLOATACJA I KONSERWACJA CLEAN SYSTEM

Wycieraczki systemowe CLEAN SYSTEM są odporne na działanie:

  • soli kuchennej,
  • środków rozpuszczających śnieg,
  • podstawowych środków chemicznych nie zawierających chloru.

W zależności od stopnia zabrudzenia wycieraczek, należy kierować się poniższymi zaleceniami.

 

UWAGA! Jeżeli mata składa się z kilku części, po zrolowaniu jej należy zebrać wszystkie blaszane łączniki. Po zakończeniu czyszczenia, łączniki powinny być umieszczone w miejscach, w których znajdowały się przed zrolowaniem maty (odległości między łącznikami nie powinny być większe niż 1 m).

Okresowo wycieraczkę należy czyścić na mokro używając urządzeń do czyszczenia dywanów (ekstraktorów) i środków chemicznych nie niszczących gumy i aluminium.

Zalecana częstotliwość czyszczenia: raz na dwa tygodnie lub częściej, w zależności od stopnia zabrudzenia i czynników atmosferycznych (deszcz lub śnieg).

Jeśli wycieraczki są bezpośrednio narażone na: wysoką wilgotność, niską temperaturę lub śnieg, należy użyć środków chemicznych roztapiających lód. Dzięki temu usuniemy ryzyko poślizgnięcia na śliskiej powierzchni.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa*