Blog - publikacje i poradniki

 • 14.03.2017

  Kreatywne maty sezonowe

  Maty wejściowe - poza standardowymi zadaniami - można wykorzystać do osiągnięcia efektu marketingowego i sprzedażowego. Choćby w kontekście wydarzeń sezonowych.

  W marketingu wszystkie chwyty są dozwolone. Aby uzysk... więcej »

 • 13.03.2017

  Śliska sprawa

  Niezabezpieczona nawierzchnia może gwałtownie zburzyć dobre wrażenie z Twojej oferty, wysokiej jakości obsługi lub przemyślanej koncepcji całego wnętrza. Sprawdź, jak na kilka sposobów możesz zabezpieczyć podłogę przed poślizgiem.więcej »

 • 27.02.2017

  Wiosenne porządki!

  Zachwyt nad dłuższym dniem, wyższymi temperaturami i spoglądającym coraz odważniej zza chmur słońcem może ustąpić pod naporem brudu, który wnosi wchodząca z butami w nasze życie wiosna...... więcej »

 • 25.02.2017

  Wycieraczki na lotniskach: poważne wyzwanie

  Jak sprawnie posprzątać po dziesięciu milionach ludzi? A co zrobić, gdy jest ich 35 mln? To zadania trudne i wymagające. Zmagają się z nim zarządzający portami lotniczymi na całym świecie. Przez Okęcie przewija się każdego roku ponad 1... więcej »

 • 16.02.2017

  Wykorzystanie mat w różnych obiektach

  W zależności od miejsca, w którym są ułożone, maty wejściowe mogą pełnić różne role. Niektóre będą po prostu wspierać pracę ekip sprzątających, inne – kierować w odpowiednie miejsce. W dobrze zaprojektowanym budynku także taki... więcej »

 • 10.02.2017

  Maty różnych kolorów: co oznaczają?

  W dzisiejszych czasach maty wejściowe mogą mieć różne kolory. Pytanie, co konkretnie one oznaczają i kto może je stosować?

  Oczywiście, że kolory mają znaczenie. Także wtedy, gdy znajdują się na podłodze. Wart więc dow... więcej »

 • 05.02.2017

  Centrum handlowe: czystość, wizerunek, pieniądze

  W centrum handlowym musi być czysto. Pytanie, jak poradzić sobie z wysokimi kosztami utrzymania galerii w odpowiednim porządku?

  Bez dwóch zdań, lubimy odwiedzać galerie handlowe. W jednym tylko Silesia City Center w Katowicach ... więcej »

 • 23.01.2017

  Maty podłogowe - funkcjonalność do potęgi czwartej

  Maty podłogowe nie są tylko kolejnymi gadżetami, które zostały obliczone na wywołanie efektu wow!. To przede wszystkim narzędzia mające ogrywać konkretne role. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jakie cztery podstawowe funkcje mogą pe... więcej »

 • 22.01.2017

  Wycieraczka dla domu, czyli istota detali

  Remont mieszkania do wydarzenie sporej wagi. Planowanie, kalkulowanie, porównywanie, zakupy i wreszcie samo działanie spędzają sen z powiek wielu osobom, które decydują się na rewolucję w swoim mieszkaniu. Dla jednych to okres wzmożonego st... więcej »

5