Logo Maty

Logo Maty

wytrzymałość
czyszczenie obuwia
odporność
na zgniatanie
pranie
w pralce
pochłanianie wody

Wycieraczki reklamowe z logo doskonale sprawdzą się jako stały element wystroju w miejscu sprzedaży. Dzięki bardzo dobrej wytrzymałości i funkcji czyszczenia obuwia, dodatkowo wspomagają utrzymanie pomieszczenia w czystości.

Maty z logo wyprodukowane są z włókna nylonowego typu 6.6 drukowanego metodą Jet-Print.

Dzięki temu, że skręt włosa typu High-Twist jest termicznie utrwalany, powierzchnia jest odporna na zgniatanie i doskonale absorbuje zanieczyszczenia.

Spód może posiadać specjalne wypustki ściśle przylegające do podłoża. Maty logo zakończone są wzmocnionymi gumowymi rantami, które zapobiegają podwijaniu się brzegów.

 Sprawdź nasze realizacje >>

   
Materiał
  • włókno nylonowe typu 6.6 drukowane metodą Jet-Print
  • spód w 100% z gumy nitrylowej 
Zastosowanie stały element wystroju w miejscu sprzedaży
Odwzorowanie grafiki dobre
Sugerowany typ grafiki wektory
Czyszczenie obuwia tak
Wytrzymałość wysoka
Dostępne kolory

67 kolorów standardowych

wycieraczki-z-logo-kolory

Czyszczenie pranie w pralce (60 st.)
Wymiary • 40 x 60 cm
• 45 x 75 cm
• 60 x 90 cm
• 85 x 120 cm
• 85 x 150 cm
• 115 x 175 cm
• 115 x 200 cm
• 115 x 240 cm
• 150 x 240 cm
• 150 x 360 cm
• wymiar niestandardowy

 

 

Wycieraczki na zamówienie z logo - dlaczego warto zamówić je w naszym sklepie?

Jest wiele powodów, dla których kupno mat z logo w naszym sklepie okazuje się dobrym pomysłem. Wycieraczka z logo to produkt wysokiej jakości, który jest niezwykle wytrzymały, co potwierdzają nasze testy. Maty z nadrukiem, składające się na naszą ofertę sprzedażową są odporne na wszelkie zagniecenia. Utrzymanie w czystości maty logo jest bardzo proste, ponieważ bez większego problemu można wyprać ją w pralce. Dodatkowym atutem, jaki posiadają nasze wycieraczki logo to to, że doskonale chłoną wodę. Mata z logo firmy jest tworzona z uwzględnieniem wymagań klienta. Tworząc swoją wizualizację maty z logo, możesz wybrać kolory tła oraz ewentualny wzór oraz odcień, w jakim ma zostać utrzymane logo firmy na wycieraczce. Zamawiając maty z logo w naszym sklepie można też dobrać wymiar, jaki ma mieć wycieraczka. Istnieje możliwość kupna logo maty w niestandardowym wymiarze, co dla niektórych klientów okazuje się dużym plusem. O więcej szczegółów można zapytać nas, nawiązując z nami kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

Jeśli nie zainteresowała Cię nasza oferta na maty, sprawdź wycieraczki do przedpokoju, jak i wycieraczki obiektowe. Z pewnością znajdzie się wycieraczka przed drzwi, która spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów!

Do pobrania

Napisz do nas

* Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa