Solidność poparta doświadczeniem

Wycieraczki systemowe produkowane przez BP Techem Sp. z o.o. to efekt ponad 20 lat doświadczenia, rozwoju i współpracy z partnerami międzynarodowymi. Wycieraczki w profilach aluminiowych naszej produkcji są rozwiązaniem stosowanym w największych centrach handlowych i kompleksach biurowych w Polsce i za granicą.

Zanieczyszczenia, które dostają się do budynków w szybkim tempie niszczą posadzki i wykładziny dywanowe, natomiast kurz wpływa na awaryjność sprzętu komputerowego i nie jest obojętny dla zdrowia pracowników, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego systemu wycieraczek wejściowych.

Stosując odpowiednie wycieraczki aluminiowe możemy w 80% ograniczyć ilość piasku, błota i kurzu wnoszonych do wewnątrz i tym samym zmniejszyć koszty utrzymania obiektu, konserwacji i renowacji podłóg.

Efektywny system wycieraczek podłogowych (oparty o wycieraczki wejściowe i maty) powinien być uwzględniony już we wczesnej fazie projektowania wnętrz.

Na kompletny system wycieraczek obiektowych składają się co najmniej dwie części:

Oferujemy również najwyższej jakości wycieraczki reklamowe, na których można umieścić logo Państwa firmy, slogan, lub dowolną grafikę. Logo maty (wycieraczki z logo) pełnią funkcję reklamową i czyszczącą. Są stosowane jako stały element wystroju. Promo maty pełnią funkcję czysto promocyjną i są wykorzystywane do krótkookresowych akcji wspierających sprzedaż.

Nie tylko dla klientów biznesowych

Poszczególne elementy do domu zawsze potrafią nadać naszej przestrzeni wyjątkowego charakteru. Mimo, iż mogłoby się wydawać, że nieduże produkty do domu czy też przed dom nie są zbyt widoczne i tym samym nie zmieniają wizerunku naszego domu - nic bardziej mylnego! Nasza strona internetowa jest idealnym dowodem na to, że nawet najbardziej niepozorne produkty mogą okazać się czymś niezwykłym. Techem wycieraczki podłogowe to oferta, którą bez wątpienia warto wziąć pod uwagę.

Jakie rodzaje wycieraczek można u nas znaleźć?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że najlepsze wycieraczki to takie, które są nie tylko w odpowiedni i profesjonalny sposób wykonane, ale również takie, które zostały dobrze dopasowane do swojego przeznaczenia. Producent wycieraczek obiektowych zadbał o każdy najmniejszy szczegół, dzięki któremu zakupiona przez nas wycieraczka okaże się funkcjonalna przez naprawdę długi czas. Aby wybrać odpowiednie wycieraczki do domu, trzeba zapoznać się z jej atutami oraz oczywiście wadami, które również się zdarzają.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wycieraczki przy drzwiach wybierzemy lub też czy zdecydujemy się na ekskluzywne wycieraczki systemowe, czy też na taką ofertę jak wycieraczka do butów - przy każdej z tych opcji należy pamiętać o tym, aby została ona dobrana rozmiarem do konkretnego pomieszczenia bądź miejsca przeznaczonego właśnie dla niej. Oprócz tego zwróćmy uwagę na materiał, z którego są wykonane. Nie zapominajmy również o modnych wzorach i kolorach. Wśród naszych propozycji można znaleźć różnorodne maty specjalne czy też taką ofertę jak wycieraczka systemowa wewnętrzna. Takie możliwości jak wycieraczki aluminiowe, zewnętrzne bądź wewnętrzne to równie świetna opcja. Jeśli chcesz dokonać zakupu wycieraczki, sprawdź nasze oferty i zapoznaj się ze szczegółami związanymi z funkcjonalnością i charakterystyką poszczególnych wycieraczek.

Zachęcamy również do sprawdzenia takich propozycji jak chociażby nowoczesne chodniki do przedpokoju, chodnik dywanowy, wycieraczki antypoślizgowe, wycieraczki obiektowe, duża wycieraczka do przedpokoju, wycieraczki z logo. Na stronie naszego sklepu można również znaleźć dywanik do salonu, wycieraczki podłogowe, a także gumowe maty. Z pewnością warto przejrzeć nasz sklep, jeżeli interesują Cię kraty stalowe, foto mata lub chodnik podgumowany. Wybierając chodnik do przedpokoju na naszej stronie masz gwarancję najwyższej jakości produktu. Zapraszamy!