Maty antyzmęczeniowe

Maty antyzmęczeniowe

Długotrwała stojąca pozycja pracy wpływa na zmęczenie fizyczne i psychiczne pracownika. Takie odczucia jak „ciężkie nogi”, bóle kręgosłupa, bóle głowy, czy też stóp są ogólnie znanymi dolegliwościami. Praca w pozycji stojącej na twardej nawierzchni przez długi czas jest bardzo niewygodna i powoduje zmęczenie fizyczne, dopływ krwi do mięśni nóg jest znacznie zmniejszony, powodując ból i dyskomfort.


Maty antyzmęczeniowe przeznaczone są do stosowania w miejscach gdzie pracownicy spędzają wiele godzin w pozycji stojącej. Maty są zaprojektowane w sposób zapewniający wysoki stopień relaksu. Specjalna ergonomiczna powierzchnia masuje stopy dostarczając im ulgę i przyczyniając się tym samych do wysokiego komfortu pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

WŁAŚCIWOŚCI:

  • wodoodporne,
  • odporne na uderzenia
  • łatwe do utrzymania w czystości przy zastosowaniu zwykłych przemysłowych procesów piorących

Mata antyzmęczeniowa posiada jedyne w swoim rodzaju właściwości amortyzujące i ergonomiczne, zapobiegające powstawaniu zmęczenia i hałasu.

 

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.*