Blog - publikacje i poradniki

 • 05.06.2017

  Nie możesz znaleźć wycieraczki? Pomożemy!

  Czasem potrzebujemy czegoś, co wydaje nam się nie istnieć. Intensywnie zastanawiamy się co z tym fantem zrobić, kiedy okazuje się, że rozwiązanie było dokładnie przed nami, jest zupełnie bezproblemowe, atrakcyjne i szybkie do zrealizowani... więcej »

 • 31.05.2017

  Czy wycieraczka może "wpadać w oko"?

  arley Davidson to marka, której nie trzeba nikomu przestawiać. Nie każdy jednak wie, że tak naprawdę produkty tej firmy były od początku swojego istnienia nie tylko ciężkie, ale również stosunkowo powolne. Jednak marka kojarzona jest z wo... więcej »

 • 29.05.2017

  Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć!

  Z psychologicznego punktu widzenia pierwsze wrażenie w znacznym stopniu determinuje nasze myślenie o tym, co widzimy i często trudno później zmienić nam tak impulsywnie i często podświadomie wyrobioną opinię.  Tym samym przy każdym kolej... więcej »

 • 26.05.2017

  Niezawodny zawodnik: wycieraczki Clean Rubber

  Oferta profesjonalnych wycieraczek systemowych jest naprawdę bardzo szeroka i nie ma nic dziwnego w tym, że czasem trudno podjąć decyzję dotyczącą jednego, konkretnego modelu. Oczywiście mówimy o sytuacji, kiedy potrzebna j... więcej »

 • 16.05.2017

  Wielkie zadania małej wycieraczki!

  Bród, zimno, uszkodzenia mechaniczne, brak wolnych dni i prawa do urlopu. Mniej więcej tak przedstawiają się warunki pracy każdej wycieraczki zewnętrznej, której zadaniem jest ochrona wnętrza pomieszczenia przed którym została umieszczona.... więcej »

 • 05.05.2017

  Skuteczna pomoc w walce ze zmęczeniem w pracy stojącej

  Zmęczenie odbiera nam chęć do działania, osłabia nasze reakcje i powoduje, że nie jesteśmy tak wydajni jak naprawdę możemy być. Wypoczynek to jeden z najistotniejszych elementów ludzkiego życia, zwłaszcza wtedy, kiedy wykonujemy bardzo ... więcej »

 • 25.04.2017

  Guma nitrylowa: tajemnica trwałości mat Iron Horse

  Niektóre sztuczne wytwory, które stoją za prozaicznymi przedmiotami, mają naprawdę niesamowite i szerokie zastosowanie, o którym tak naprawdę nie mamy na co dzień pojęcia. Taka np. guma nitrylowa.

  Na pewno nikomu - oprócz ... więcej »

 • 20.04.2017

  Trzy katastrofy, które mogą mieć miejsce w twojej firmie, jeżeli odpowiednio się nie zaopatrzysz!

  Pomysł na własny biznes to zawsze ogromne emocje, dużo formalności oraz niekończące się listy spraw do załatwienia. Zależnie od charakteru firmy czasem musimy martwić się jedynie o produkty, a czasem również o pracowników oraz potencja... więcej »

 • 11.04.2017

  Nie uwierzysz, ile ta wycieraczka przeszła!

  Kiedy zamawiamy produkt lub wybieramy go ze sklepowej półki nie zastanawiamy się skąd przybył, kto go wykonał lub sprawdzał jego funkcjonalność. Liczy się dla nas efekt i to jest najważniejsze. Ci, którzy zaskoczeni są doskonałą jako... więcej »

4